FARTUCH LABORATORYJNY

Fartuchy laboratoryjne zabezpieczają przed zabrudzeniem i działaniem szkodliwych środków chemicznych. Są obowiązkowym elementem stroju diagnostów, chemików i medyków. W swojej pracy korzystają z nich także pielęgniarki, kosmetyczki, weterynarze, a także gastronomowie. W sklepie Worker Anna Domańska znajdziecie Państwo zarówno damskie, męskie, jak i dziecięce fartuchy laboratoryjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Damskie fartuchy laboratoryjne Warszawa

Jednymi z naszych produktów są fartuchy laboratoryjne dla kobiet. Proponujemy Państwu między innymi klasyczny płaszcz medyczny zapinany na guziki. Ma on praktyczne długie rękawy, które zabezpieczają ręce podczas pracy na przykład w laboratorium. Równie przydatne są aż trzy kieszenie – dwie duże na dole i jedna na piersi. Co niemniej ważne – fason jest dopasowany, a sylwetkę dodatkowo podkreśla patka z tyłu. Nasz kolejny model damskiego fartucha laboratoryjnego zapinany jest na wygodne napy. Ten rodzaj zapięcia zastosowaliśmy także w długich rękawach, dzięki czemu można szybko je odpiąć. Fartuch sięga kolan, więc podczas pracy chroni większość ciała.

Męskie fartuchy do pracy w laboratorium

Wśród oferowanej przez nas odzieży medycznej nie mogło zabraknąć męskich fartuchów laboratoryjnych. Podobnie jak w przypadku produktów dla pań, proponujemy płaszcze medyczne zapinane na tradycyjne guziki lub wygodne napy. Oba fasony sięgają do kolan, mają długie rękawy i wykonane są z 100% bawełny, która zapewnia przewiewność i komfort noszenia ubrania.

Dziecięcy fartuch laboratoryjny

W sklepie Worker Anna Domańska możecie Państwo kupić także dziecięcy fartuch laboratoryjny. Strój ten przyda się każdemu młodemu adeptowi chemicznych doświadczeń. Proponowany przez nas produkt to klasyczny biały płaszcz sięgający kolan. Zapinany jest na guziki i ma trzy przydatne kieszenie.

Duży wybór rozmiarów, wysokiej jakości materiały, dopasowane kroje – to tylko kilka z atutów naszych strojów medycznych. Dostępne w naszym sklepie fartuchy laboratoryjne mają także szerokie zastosowanie. Są to produkty zarówno dla osób pracujących w służbie zdrowia, jak i chemików, kucharzy, studentów i uczniów.

Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI