[:pl]

Regulamin

1. Dane sklepu:

WORKER Anna Domańska

ul. Brzezińska 21A

03-416 Warszawa

NIP 821-127-80-09

2. Ceny zamieszczone w sklepie internetowym firmy WORKER są cenami brutto- zawierają podatek VAT 23%.

3. Zamówienia składane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza “MOJE ZAMÓWIENIE”.

4. Potwierdzeniem otrzymania zamówienia jest automatyczna odpowiedź z firmy WORKER potwierdzająca otrzymanie zamówienia.

5. Zamówienia realizowane są po wpłacie całkowitej wartości towaru łacznie z kwotą przesyłki.

6. Zamówienia zostają automatycznie anulowane jeśli wpłata nie nastąpi do 3 dni roboczych.

7. Zamówienia niestandardowe (duże rozmiary, niestandardowe wzornictwo i fasony)  szyjemy w cenie oferowanej produktu plus 30% jego wartości.

8. Wykonujemy  nadruki w formie haftu na oferowanym asortymencie- materiały elektroniczne dostarczone w celu opracowania projektu indywidualnego powinny być dostarczone w formie corel, jpg lub innym programie graficznym po uprzedniej konsultacji.

9. Realizacja zamówienia w ciągu 7 dni roboczy po wcześniejszej wpłacie .

10. Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i wg. stawek Poczty Polskiej listem poleconym priorytetem lub paczką priorytetową.

11. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący przed wysyłką towaru lub w przypadku przesyłki za pobraniem koszty towaru oraz koszty przesyłki pokrywa Klient przy odbiorze towaru od pracownika Poczty Polskiej.

12. Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 5dni roboczych od otrzymania przesyłki. Zwroty będą przyjmowane tylko i wyłącznie jeśli oddany towar nie będzie posiadał oznak noszenia. Klient zwraca towar na własny koszt

13.  Zwrot pieniędzy nastąpi na konto wskazane przez Kupującego w ciągu 5 dni roboczych po otrzymaniu towaru przez firmę WORKER.

14. W przypadku reklamacji, zwrotu prosimy kontaktować się z firmą WORKER drogą elektroniczną.

15. Ochrona danych osobowych

15.1 Administratorem danych osobowych jest Anna Domańska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą „WORKER Anna Domańska” z siedzibą w Warszawie przy ul. Brzezińska 21A, 03-075 Warszawa.

15.2 Administrator danych, na podstawie stosownych umów pisemnych, zawartych zgodnie z art. 31 Ustawy o ochronie danych osobowych, może powierzyć przetwarzanie danych osobowych innemu podmiotowi, co nie wyłącza odpowiedzialności administratora za przestrzeganie przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Jednocześnie administrator danych oświadcza, iż powierzone mu dane osobowe są chronione zgodnie z ww. Ustawą w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób niepowołanych.

15.3 Dane osobowe przetwarzane są przez administratora danych w celu realizacji zamówień składanych za pośrednictwem sklepu internetowego WORKER Anna Domańska, obsługi procesu rejestracji i logowania do Konta Klienta oraz przesyłania na wskazany adres poczty elektronicznej zamówionych informacji handlowych (newsletter).

15.4 Każda osoba której przetwarzane dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, uzupełniania oraz prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania danych i ich usunięcia.

[:]