Jesteśmy niezawodnym i zaufanym producentem odzieży medycznej od lat!

SZYJEMY ODZIEŻ MEDYCZNĄ OD PONAD 15 LAT

Nasza odzież to autorskie projekty ale szyjemy również odzież medyczną, kosmetyczną według sugestii Klienta 

WORKER to doświadczenie , sumienność , niezawodność , a co za tym idzie dobra jakość produktu i konkurencyjna cena oraz szybkie dostawy

Firma WORKER powstała w 2007 roku iod samego początku istnienia cieszyła się zadowoleniem Klienta. Głównym założeniem firmy jest zadowolenie indywidualnego Klienta . Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, prowadzimy sprzedaż towarów zarówno w sklepie stacjonarnym w Warszawie, jak i poprzez sklep internetowy, organizujemy kiermasze wyprzedażowe, jak i sami dojeżdżamy do Klientów z kolekcją pokazową ubrań medycznych.
Dzięki wieloletniej obecności w branży tekstylnej i wysokiej specjalizacji w dziedzinie odzieży lekarskiej zyskaliśmy zaufanie naszych docelowych grup odbiorców, którymi są począwszy od studentów kierunków medycznych i biologicznych poprzez drogerie, apteki i salony kosmetyczne, skończywszy na firmach farmaceutycznych, klinikach medycznych i kosmetycznych oraz szpitalach, przychodniach i ośrodkach zdrowia. 

NASZE UBRANIA TO :

  • nowoczesny i wygodny krój
  • nienaganne wzornictwo
  • wysoka jakośc wykończenia
  • doskonała trwałośc
  • duży wybór kolorów

Odzież lekarska z naszej oferty zapewnia najwyższą swobodę poruszania się i nie krępuje ruchów, co jest niezbędne podczas wykonywania lekarskiego zawodu, bądź jemu pokrewnych. Nasze ubrania medyczne skierowane są do lekarzy i farmaceutów, położnych i pielęgniarek oraz przedstawicieli branży kosmetycznej. Dlaczego warto wybrać właśnie nasze ubrania medyczne? Bezpieczeństwo i higiena to oczywiście podstawowe założenia, którymi kierujemy się podczas projektowania i wykonania naszych ubrań, jednak nasi Klienci przede wszystkim chwalą sobie komfort użytkowania produktów z naszej oferty. Największą popularnością cieszą się ubrania wykonane z poliestru i bawełny we właściwej proporcji, aby uzyskać doskonałe połączenie zalet dwóch materiałów, tj. odpowiednio oddychania i delikatności bawełny oraz trwałość i niepodatność na zagniecenia poliestru. Nowoczesna baza maszynowa pozwala nam wykonywać nawet duże zlecenia w krótkim czasie, przy czym każde ubranie gwarantuje elegancję i komfort użytkowania, ednocześnie doskonale spełniając wszystkie dodatkowe wymagania klienta, dotyczące kroju, koloru i wykończenia.