ODZIEŻ MEDYCZNA DAMSKA

Odzież medyczna damska stanowi nieodłączny element pracy w szpitalu, przychodni, prywatnej klinice, gabinecie diagnostycznym, sanatorium, centrum rehabilitacji, laboratorium, spa, salonie fryzjerskim czy zakładzie weterynaryjnym. Jest nieodzowna w przypadku przedstawicieli bardzo wielu profesji medycznych – począwszy od lekarki i rehabilitantki, poprzez pielęgniarkę, a skończywszy na kosmetologu. Ma pozytywny wpływ na odbiór danej specjalistki przez pacjentów i klientów danego miejsca. Jeśli jesteś zawodowo związana z branżą usług medycznych, koniecznie zaopatrz się w kilka kompletów. Z pewnością w codziennej pracy przyda Ci się bluza medyczna z kołnierzykiem zapinana na napy, koszulka zakładana przez głowę, fartuch lekarski czy spodnie. Damska odzież medyczna daje możliwość wybierania spośród różnych elementów stroju – w zależności od tego, czy preferujesz chodzić w sukienkach, czy raczej w bluzce i spodniach.

Pokazano 1-12 z 296 pozycji

Ubrania medyczne damskie podkreślają rangę wykonywanego zawodu. Pozwalają na łatwe rozpoznanie przez pacjentów tego, kto jest pracownikiem w ośrodku zdrowia. Zwiększają zaufanie do danego specjalisty i sprawiają, że wygląda profesjonalnie. Z perspektywy pracownika ochrony zdrowia damska odzież medyczna zwiększa poczucie tożsamości i pozwala łatwiej wejść w rolę zawodową. Dobrze skrojony i uszyty komplet medyczny damski dodaje pewności siebie i podkreśla zakres osobistych kompetencji danego specjalisty. Przy okazji jest wygodny w użytkowaniu i nie krępuje ruchów. Odpowiednio zaprojektowane fartuchy lekarskie, bluzki czy bluzy medyczne nie odsłaniają zbyt wiele, za to podkreślają talię. Dodają komfortu i prezentują się estetycznie. Ubrania medyczne muszą być szyte z wyjątkowo trwałego materiału, który bez problemu zniesie częste pranie w wysokich temperaturach i mocnych detergentach. Powinien zachować doskonały wygląd nawet po kilku miesiącach noszenia. Absolutnym wymogiem jest to, aby uniform medyczny pozostał sterylnie biały, co świadczy o wysokim poziomie higieny specjalisty i miejsca jego pracy.

W ostatnich latach coraz większym powodzeniem cieszy się odzież medyczna kolorowa, na przykład we wzorki piesków, figury geometryczne czy motywy kwiatowe. Nie tylko podkreśla ona urodę, ale też pozwala przełamać dystans dzielący pacjenta i specjalistę. W wielu sytuacjach (na przykład przed ważną operacją) dodaje choremu otuchy i pozwala dostrzec w lekarzu człowieka, nie tylko fachowca. Poza tym kolorowa odzież medyczna doskonale sprawdza się na oddziałach chirurgii i kardiologii dziecięcej, u stomatologa dziecięcego, w dziecięcym centrum rehabilitacji, czy na oddziale neonatologicznym. Pozwala najmłodszym pacjentom pozbyć się strachu i uprzedzeń, które bardzo często wzbudza biały, lekarski kitel. To sprzyja dobrostanowi psychicznemu chorego i ma pozytywny wpływ na przebieg jego leczenia. Skomponuj swój komplet medyczny damski w naszym sklepie!

Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI