odzież medyczna męska

Jeśli pracujesz w ochronie zdrowia, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest noszenie odpowiedniego ubrania. Uniform służbowy zwiększa Twój autorytet w oczach pacjentów, budzi ich szacunek i zaufanie. Zwiększa też poziom higieny, a Tobie ułatwia wejście w odpowiednią rolę. Odzież medyczna męska to codzienny must have wszystkich lekarzy, pielęgniarzy, techników radiologicznych, diagnostów, laborantów, stomatologów, dermatologów, protetyków czy fizjoterapeutów. Odzież medyczna męska sprawdza się także w branży związanej z szeroko pojętą pielęgnacją urody – w gabinetach medycyny estetycznej, w salonach manicure, salonach fryzjerskich, gabinetach masażu czy w spa.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Odzież medyczna męska dla lekarzy – różnorodność wzorów i krojów

Usługi medyczne rządzą się swoimi własnymi prawami. Często poruszają delikatne kwestie. To ciało człowieka jest tu obiektem troski i kompleksowych działań – diagnostyki, badań i zabiegów. Męska odzież medyczna pozwala zachować w takich sytuacjach profesjonalizm i zdrowy, niezbędny do prawidłowego leczenia chorego dystans. Aby komplety składające się z koszulispodni służyły danemu specjaliście jak najdłużej i najlepiej, zazwyczaj wykonuje się je z bawełny i poliestru – dla zwiększenia jej trwałości. Tego typu ubranie medyczne męskie musi przejść bez szwanku przez wiele cykli prania w wysokich temperaturach i z zastosowaniem odkażających substancji chemicznych. W końcu musi być perfekcyjnie czyste, zwłaszcza gdy chodzi o pracowników ochrony zdrowia czy branży beauty, w których przypadku kontakt z wydzielinami ciała, resztkami paznokci, włosów czy naskórka jest na porządku dziennym. Co ciekawe, coraz więcej osób zatrudnionych w branży medycznej odchodzi od koloru białego, kojarzącego się od lat ze sterylnością, ale też budzącego strach, na rzecz radosnych, przyjaznych dla oka uniformów we wzory. Szczególnie specjaliści pracujący na co dzień z dziećmi powinni rozważyć to rozwiązanie, które skraca dystans i poprawia humor małym pacjentom.

Odzież medyczna męska – na co warto zwrócić uwagę

Kupując ubrania lekarskie męskie, warto zwrócić szczególną uwagę na ich jakość. Idealnie, gdy są wykonane z mało podatnych na gniecenie się tkanin. Wysokiej jakości materiał zdecydowanie lepiej się prezentuje – zwłaszcza po wielu godzinach intensywnej pracy i nocnych dyżurów. Jeśli chodzi o krój odzieży, to musi być on taki, aby nie krępował ruchów i ułatwiał wykonywanie codziennych obowiązków, często wymagających niemałej sprawności fizycznej (co ma miejsce między innymi w dziedzinie chirurgii). Wysoki poziom estetyki wykonania medycznej odzieży ochronnej również nie pozostaje bez znaczenia. Korzystając z dopracowanych i porządnie uszytych koszul i spodni, specjalista czuje się bardziej komfortowo i może skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na swoich pacjentach. Producenci odzieży medycznej koszule wyposażają w napy, które można szybko rozpiąć i zapiąć. W użyciu są również zakładane przez głowę koszulki z bawełny, wygodne spodnie czy fartuchy medyczne z długim rękawem. Tak wykonany strój dodaje profesjonalnego wyglądu mężczyźnie, któremu pacjent powierza swoje zdrowie, a nierzadko także życie. W naszym sklepie dostępna jest odzież medyczna męska - skomponuj swoje komplety!

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI