fartuchy laboratoryjne męskie

Aktywne filtry

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Męskie fartuchy laboratoryjne do pracy 

Wśród oferowanej przez nas odzieży medycznej męskiej nie mogło zabraknąć męskich fartuchów laboratoryjnych. Podobnie jak w przypadku produktów dla pań, proponujemy płaszcze medyczne zapinane na tradycyjne guziki lub wygodne napy. Oba fasony sięgają do kolan, mają długie rękawy i wykonane są z 100% bawełny, która zapewnia przewiewność i komfort noszenia ubrania.

Fartuchy laboratoryjnemęskie

Fartuchy laboratoryjne męskie również należą do odzieży ochronnej i zabezpieczają przed czynnikami biologicznymi i oddziaływaniem substancji chemicznych np. kwasów. Ten rodzaj odzieży jest stosowany właściwie wszędzie, gdzie możliwe jest zabrudzenie lub zniszczenie Twoich ubrań. Stanowią także doskonałą ochronę podczas przeróżnych procesów produkcyjnych. Są używane m.in. w laboratoriach klinicznych i diagnostycznych.

Fartuchy laboratoryjne męskie muszą spełniać określone prawem standardy. Modele męskie fartuchów laboratoryjnych, które znajdziesz w Sklepie WORKER, są wykonane w 100% z bawełny najlepszego gatunku. Dla Twojego bezpieczeństwa mają długie rękawy, a dla wygody trzy głębokie kieszenie (jedną na piersi i dwie na dole). Mogą być zapinane na guziki lub na napy i guziki. Znajdziesz je w wielu rozmiarach i są regulowane na patkę z tyłu. W ten sposób łatwo dopasujesz je do swojej sylwetki. Kołnierzyk nadaje im schludny i profesjonalny wygląd.

Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI