Tuniki kosmetyczne

Nasza odzież kosmetyczna i medyczna to wysokiej jakości produkty, które trafia w gusta i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Do produkcji naszej odzieży wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, dzięki którym pracownicy mają pełną swobodę ruchów oraz zachowują komfort pracy. Naturalne tkaniny pozwalają skórze oddychać i odprowadzać wodę, co jest bardzo istotne podczas wielogodzinnej pracy.

Aktywne filtry

Tuniki kosmetyczne i SPA

Dla pracowników gabinetów kosmetycznych istotna jest również estetyka, ponieważ każdy chce się czuć dobrze w ubraniu, w którym spędza dłuższą część dnia. Właśnie dlatego zapewniamy szeroką gamę wzorów i kolorów, które doskonale sprawdza się w przypadku personelu salonów kosmetycznych. Co bardzo istotne, nasze ubrania kosmetyczne spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu pracownicy mają zapewnioną ochronę ciała przed niekorzystnymi czynnikami, jak np. niektóre produkty do zabiegów.

Tunika kosmetyczna — jakie powinna spełniać funkcje?

Duża ilość i różnorodność modeli tunik kosmetycznych, jakie oferujemy, zapewnia naszym klientom dobór materiałów, wzorów i kolorów dopasowanych do ich gustu. Możemy wybrać również sposób zapinania naszej tuniki, a także kształt dekoltu. Każdy pracownik może dzięki temu mieć w swojej odzieży element, który będzie go wyróżniał i odzwierciedlał jego gust. Sprawi to, że personel będzie czuł się swobodnie i polepszy jakość wykonywanych usług.

W zależności od gustów możemy zaproponować dłuższe lub krótsze egzemplarze. Będą one spełniały różne funkcje i dawały inny komfort. Materiały powinny być również odporne na zabrudzenia, a jeżeli takowe już się pojawia, powinniśmy mieć komfort szybkiego ich usunięcia w prosty sposób. Nasze materiały wysokiej jakości są odporne na odkształcenia i zdecydowanie trudniej jest je ubrudzić. Możemy je często prać bez ryzyka, że zmienią swój kształt lub kolor albo odbarwią się.

Tuniki kosmetyczne zapewniają profesjonalny wygląd w miejscu pracy, dzięki czemu personel zyskuje większe zaufanie ze strony klientów. Tunikę medyczną jest również zdecydowanie trudniej zniszczyć niż zwykłe, codzienne ubranie. Materiał oraz sposób wykonania są dostosowane do częstego użytkowania i sprostają ryzyku trudnych zabrudzeń. Staramy się, aby kroje i fasony dobrze układały się na sylwetce i podkreślały jej atuty. Mundurek kosmetyczny nie powinien pozostawać bez kształtu, aby pracownik czuł się komfortowe i dobrze w swoim ubraniu.

Aby zapewnić maksymalny komfort noszenia, staramy się dobierać różnorodne sposoby zapinania i wkładania tunik kosmetycznych, aby maksymalnie uprościć ich zakładanie oraz zdejmowanie. Mogą być wkładane przez głowę, rozpinane, odsuwane czy wiązane. Wszystko zależy od preferencji poszczególnych osób. Zależy nam, aby strój kosmetyczny można było założyć szybko i cieszyć się wygoda i komfortem przez cały dzień pracy. W naszym sklepie dostępnych jest wiele wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie i swojej firmy. Zachęcamy do kontaktu w sprawie wybranych modeli.

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI