Bluzy kosmetyczne

Dla pracowników medycznych oraz kosmetycznych największe znaczenie w wykonywaniu obowiązków ma wygoda i komfort. Maja one bezpośredni wpływ na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie z pracy. W naszej produkcji odzieży medycznej staramy się jak najlepiej spełniać te warunki, aby nasi klienci mogli cieszyć się wyjątkową odzieżą i wyglądać estetycznie w swojej pracy. Rozwiązania, które stosujemy w wykonywaniu ubrań medycznych, zapewniają nam trwałość oraz wytrzymałość.

Dzięki temu nasze ubrania będą bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zadbaliśmy również o plamoodporność materiałów, która jest szczególnie ważna w pracy z różnego rodzaju preparatami, które mogą niszczyć nasze stroje. Naturalne materiały, z których korzystamy, są łatwe w utrzymaniu czystości i można je często prać. Nie będzie to powodowało żadnych odkształceń, a dodatkowo pozwoli nam utrzymać bluzy kosmetyczne w nienagannej czystości.

Aktywne filtry

Bluz kosmetyczne — jakie powinny spełniać funkcje?

Bluzy kosmetyczne powinny być przede wszystkim wygodne i wytrzymałe. Dodatkowo muszą być odpowiednio zabezpieczone przed zabrudzeniami oraz częstym ich usuwaniem. Dzięki zastosowaniu materiałów z naturalnych tkanin jesteśmy w stanie uzyskać najwyższa jakość produktów. Nasze bluzy i żakiety kosmetyczne doskonale przepuszczają powietrze, co pozytywnie wpływa na komfort wykonywanej pracy. Dodatkowo materiały takie jak bawełna z ekologicznych upraw świetnie odprowadzają wodę i zapobiegają zatrzymywaniu wilgoci. Ma to zbawienny wpływ na dobra kondycje naszej skóry. Dzięki temu nie powstają podrażnienia i odparzenia.

Bluzy medyczne szyte na miarę

W zależności od tego, jakie mamy preferencje co do ubioru personelu salonu kosmetycznego lub medycznego, możemy wybrać proste kroje w neutralnych kolorach, np. bieli czy beżu, ale również bardziej odważne wersje. Mogą to być np. jaskrawe kolory w postaci pomarańczu czy fuksji, okraszone oryginalnymi wzorami. Bardzo istotne jest spójne dobranie koloru odzieży medycznej do wizualnych, charakterystycznych cech naszej marki. Doda to naszym pracownikom profesjonalnego wyglądu, ale również będzie pozytywnie wpływało na odbiór naszej firmy przez klientów.

W pracy można wyglądać modnie

W produkcji naszych bluz medycznych oraz innych części garderoby dla pracowników gabinetów kosmetycznych staramy się stosować projekty zgodne z najnowszymi trendami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy chce wyglądać modnie i dobrze, dlatego dopasowujemy kroje do różnorodnych gustów. W naszych kolekcjach stosujemy najmodniejsze kolory, które zaspokoją gusta zarówno osób, które lubią stonowaną odzież, jak i tych, którzy chcieliby dodać do niej odrobinę finezji.

Bluzy i żakiety kosmetyczne damskie i męskie

W naszych projektach stawiamy na wygodę i komfort, ale również oryginalny, estetyczny design. Zarówno modele damskie, jak i męskie, wykonane są zgodnie z najnowszymi trendami. Nasi pracownicy dbają o najmniejsze detale, dzięki czemu kroje i szycia są dopracowane do perfekcji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wypróbowania naszej odzieży kosmetycznej.

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI