Sukienki kosmetyczne

Odzież medyczna i kosmetyczna to bardzo istotna część pracy personelu w gabinetach kosmetycznych i zabiegowych. To od niej zależy komfort i wygoda specjalisty, które przekładają się na ostateczną jakość wykonywanych usług. Sukienki i fartuchy kosmetyczne powinny być wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, które są odporne na zabrudzenia. Dzięki takim rozwiązaniom będziemy mogli na dłużej utrzymać nasze mundurki w dobry stanie. Warto wybierać wzory i kolory spójne z wyglądem naszej marki. Dzięki temu dodamy sobie i naszym pracownikom profesjonalizmu w oczach klientów oraz będziemy wyglądać schludnie i estetycznie.

Dla wielu osób ogromne znaczenie ma sposób zakładania takiego ubrania. Sukienki medyczne mogą być wkładane przez głowę, ale również zapinane na guziki, napy, czy zasuwane na suwak. Mamy również możliwość wiązania, która pozwala szybko zdjąć i założyć fartuch, dzięki czemu możemy w każdej chwili zdjąć z siebie jedną warstwę.

Aktywne filtry

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Sukienki kosmetyczne i medyczne

Sukienki kosmetyczne i medyczne mogą mieć różną długość w zależności od preferencji osoby, która je nosi oraz wykonywanych przez nią czynności. Powinny one być przede wszystkim wygodne, dzięki czemu praca będzie sprawiała więcej przyjemności i odbywała się w komfortowych warunkach. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadkach, gdy mamy do czynienia z gabinetami zabiegowymi, gdzie personel musi przez cały czas pracować na najwyższych obrotach. W przypadku krótszych rozwiązań możemy dopasować do nich spodnie lub leginsy, które sprawia, że zakryjemy części ciała, które nie powinny być widoczne w pracy z klientami.

Dostępne są również opcje na różne pory roku. Naszym klientom proponujemy sukienki i fartuchy medyczna zarówno z krótkim, jak i długim rękawem. Najczęściej wybierane są jednak opcje z krótkim rękawem, ze względu na komfort i wygodę pracy. Nasze fartuchy można wykorzystać w gabinetach medycznych i kosmetycznych, ale również salonach SPA.

Fartuch kosmetyczny lub sukienka — jakie powinien spełniać funkcje?

Odzież medyczna i kosmetyczna powinna być przede wszystkim praktyczna i funkcjonalna. Jeśli już znaleźliśmy te dwie cechy w wybranych przez nas modelach, możemy przejść do dobierania odpowiednich wzorów, krojów i kolorów. Jest to bardzo ważne, ponieważ nasi klienci zwracają uwagę na estetykę wyglądu personelu kosmetycznego i medycznego. Dzięki zachowaniu odpowiednich standardów możemy być spokojni o pozyskiwanie i zaufanie klientów.

Wybierając odzież medyczną i kosmetyczną, musimy pamiętać przede wszystkim o wygodzie naszych pracowników. Przez cały dzień pracy muszą oni mieć pełną swobodę ruchów. Właśnie dlatego warto wybierać materiały przyjazne dla skóry, najlepiej naturalnego pochodzenia. Będą one odprowadzały do ciała powietrze, a dodatkowo odprowadza wilgoć, dzięki czemu zapobiegniemy powstawaniu odparzeń i podrażnień, co jest szczególnie ważne w gorące dni. Nie zapominajmy o wysokiej jakości wykonaniu całego stroju. Szycie i dbałość o detale będą miały wpływ na trwałość i wytrzymałość produktów z naszej oferty.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 68,00 zł - 85,00 zł

Wybierz rozmiar

Wybierz rozmiar

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI