fartuchy medyczne damskie

Fartuchy medyczne damskie to niezbędny element stroju kobiet pracujących w służbie zdrowia. Stanowią one uniform lekarek, pielęgniarek i fizjoterapeutek. Noszą je także rehabilitantki, rejestratorki i studentki medycyny. Dobry fartuch chroni przed zabrudzeniem i medycznymi detergentami. Nasza odzież medyczna nie tylko spełnia te wymogi, ale również jest estetyczna i wygodna.

Aktywne filtry

Fartuchy medyczne damskie

W ofercie Worker Anna Domańska znajdą Państwo między innymi fartuchy medyczne dla kobiet. Zapinane na napy i posiadające stójkę fartuchy sięgają do połowy uda. Ten niestandardowy krój zdecydowanie podnosi komfort ich użytkowania. Damskie bluzy medyczne są również bardzo praktyczne – a to dzięki aż trzem wszytym kieszeniom. Stroje te możecie Państwo kupić w uniwersalnym białym kolorze.

Długie fartuchy lekarskie

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć klasycznych fartuchów medycznych damskich o długości do kolan. Są one zapinane na napy, mają długie rękawy i trzy praktyczne kieszenie. Do wyboru macie Państwo fartuch ze stójką lub kołnierzem.

Fartuchy z krótkim rękawem

Alternatywą dla tradycyjnego płaszcza lekarskiego jest fartuch z krótkim rękawem. Ten fason posiada cztery zaszewki, dzięki którym świetnie dopasowuje się do sylwetki. Efekt ten zwiększają napy sprytnie ukryte za plisą.

Wszystkie fartuchy medyczne damskie Worker Anna Domańska dostępne są w bezpretensjonalnej i uniwersalnej bieli. W naszym sklepie znajdziecie Państwo bluzy i płaszcze lekarskie w rozmiarach od 34 do 54. Mnogość modeli, kroje dopasowane do sylwetki i wygodne fasony to największe atuty naszych produktów. Sami Państwo się o tym przekonajcie.

Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI