fartuchy medyczne męskie

Fartuchy medyczne męskie należą do środków ochrony osobistej i jest niesamowicie ważnym elementem odzieży lekarzy, pielęgniarzy, położnych, ratowników medycznych itp. Praca w ochronie zdrowia łączy się z wieloma zagrożeniami, w tym chociażby zakażeniami.

Personel ma na co dzień styczność ze szkodliwymi i potencjalnie niebezpiecznymi dla zdrowia czynnikami. Fartuch medyczny męski ma zadanie chronić Cię przed nimi. Musi spełniać rygorystyczne wymogi i normy prawa polskiego i europejskiego odnośnie do BHP oraz jakości wykonania produktu. Fartuchy medyczne muszą być wykonane z materiałów barierowych, czyli stanowiących barierę dla zagrożeń biologicznych.

Fartuchy medyczne męskieSklepie WORKER oczywiście spełniają wszystkie powyższe wymogi. Wykonane zostały w 35% z bawełny i w 65% z poliestru. Mają długi rękaw i trzy kieszenie (dwie duże na dole oraz jedną na piersi). Zapinane są na napy. Możesz wybrać model z kołnierzem lub ze stójką. Są białe i występują w wielu rozmiarach. Z nimi będziesz odpowiednio chroniony!

Aktywne filtry

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI