Damskie spodnie medyczne joggery

Spodnie medyczne joggery stanowią podstawowy element garderoby, bez którego trudno wyobrazić sobie strój osoby związanej z branżą medyczną. Są uniwersalne, estetycznie wykonane, łatwe do utrzymania w czystości, a także pasują do większości typów figury, przez co dobrze sprawdzają się na co dzień – niezależnie od pogody czy pory roku.

Spodnie medyczne joggery – dopasowane na wysokości kostek

Każda kobieta, która pracuje w szpitalu, przychodni, klinice medycyny estetycznej, gabinecie stomatologicznym, klinice weterynaryjnej czy w salonie masażu, powinna zaopatrzyć się w co najmniej kilka par spodni typu joggery. Charakteryzują się one dobrym dopasowaniem do sylwetki – głównie za sprawą obecności elastanu. Większość modeli została wyposażona w gumkę na wysokości pasa oraz w ściągacze umiejscowione na wysokości kostek. Dzięki nim spodnie nie przesuwają się – nawet podczas intensywnego ruchu, którego na zatłoczonych oddziałach nigdy nie brakuje. Ponadto nie uciskają brzucha i nie zsuwają się z ciała, na przykład podczas podnoszenia pacjenta czy kucania. Spodnie medyczne joggery mają dwie kieszenie z przodu, w których umieścisz kartę-klucz czy niewielki notes. Krój spodni i obecność kieszonek odpowiadają na potrzeby osób zatrudnionych w szeroko pojętej branży medycznej. Joggery, oprócz tego, że funkcjonalne, charakteryzują się również wysokim poziomem estetyki, co jest ważne dla ogólnego samopoczucia personelu i bycia odbieranym pozytywnie przez pacjentów. W spodniach medycznych typu joggery zawsze wyglądać schludnie i profesjonalnie. Możesz założyć do nich bluzę medyczną, fartuch lub tunikę.

Kolorowe joggery – nieoczywisty, choć ciekawy wybór

W spodnie medyczne typu joggery mogą zaopatrzyć się studentki medycyny, odbywające praktyki ściśle związane ze swoim przyszłym zawodem. Spodnie te nie krępują ruchów, dobrze chronią przed zimnem, a zarazem są łatwe do utrzymania w czystości. Fason przemyślany już na etapie projektowania sprawia, że spodnie znakomicie podkreślają kobiecą sylwetkę przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu odpowiadającego miejscu zatrudnienia. Poszczególne modele kupisz w różnych wariantach kolorystycznych. Jeśli cenisz klasyczną biel i nie wyobrażasz sobie chodzić w innym kolorze, gdy jesteś w pracy, bez problemu możesz nabyć spodnie w tej barwie. Natomiast w sytuacji gdy bardziej swobodne, otwarte i luźne podejście do koloru stroju, możesz wybierać spośród szarych, amarantowych, szmaragdowych, chabrowych, turkusowych czy bordowych egzemplarzy. Skomponuj je z górą utrzymaną w tej samej barwie, aby stworzyć firmowy total look bądź też postaw na modne kontrasty. To Ty wybierasz, jak zaprezentujesz się współpracownikom i pacjentom. Praktyka wielu osób związanych z branżą medyczną pokazuje, że intensywne kolory potrafią przełamać opór i dyskomfort typowy dla kontaktu z lekarzem. Poza tym barwy potrafią ocieplić wizerunek i zmniejszyć strach przed konsultacją medyczną.

Sprawdź naszą bogatą ofertę spodni medycznych o fasonie joggerów, zdecyduj się na konkretny kolor i wybierz parę idealnie spełniającą Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nie będziesz mieć z tym żadnych trudności.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 65 pozycji
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI