fartuchy prosektoryjne męskie

Fartuchy prosektoryjne męskie

W Sklepie WORKER znajdziesz również fartuchy prosektoryjne męskie. Fartuch prosektoryjny męski jest dedykowany dla profesjonalistów, jednak mogą używać go również studenci medycyny. Łączy w sobie wygodę i wytrzymałość (również na tarcie). Nie rozciąga się. Został wykonany w 100% z bawełny. Posiada stójkę oraz rękawy ze ściągaczami, które pomogą dopasować fartuch do długości ręki. Nie zsuwa się i nie spada podczas pracy dzięki troczkom wiązanym z tyłu. Posiada aż trzy praktyczne kieszenie – jedną górną oraz dwie na dole.

Fartuch prosektoryjny męski jest długi i powinien sięgać Ci do kolana. Dzięki temu świetnie chroni przed wydzielinami, płynami i innymi zabrudzeniami. Ma klasyczny biały kolor. Jest dostępny w rozmiarze od S do XL

W Sklepie eodziezmedyczna.pl znajdziesz oprócz fartuchów również inne części odzieży medycznej męskiej i chirurgicznej, a także obuwie i przydatne akcesoria. Do fartuchów medycznych szybko dobierzesz czepek lub chustę medyczną. Przejrzyj ofertę Sklepu WORKER eodziezmedyczna.pl i zobacz, jak szeroki jest nasz asortyment!

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI