maseczki bawełniane

Maseczki ochronne od początku pandemii COVID-19 stały się częścią rzeczywistości każdego z nas. Noszone są w pomieszczeniach zamkniętych oraz na świeżym powietrzu. Choć obecnie wybór maseczek jest ogromny, to nie wszystkie mają właściwości ochronne. Wiele z nich jest wielorazowego użytku tylko w teorii, ponieważ bardzo szybko odbarwiają się, kurczą lub też po prostu niszczą.

Dlatego tak ważne jest, by wybrać maseczkę z odpowiedniego materiału. Powinien być trwały i stanowić dobre zabezpieczenie wspomagające inne zastosowane środki ochronne i ostrożności. W Sklepie WORKER znajdziesz wysokojakościowe maseczki bawełniane.

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Maseczki bawełniane – zalety

Bawełna jest świetnym materiałem do produkcji maseczek. Jest bezpieczna dla każdego typu skóry. Maseczka wykonana z bawełny może być stosowana na co dzień przez każdego! Mogą jej używać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Zwykła gaza jest materiałem, który nie jest w stanie efektywnie zatrzymać cząsteczek wirusów. Nie jest właściwym zabezpieczeniem przed infekcjami. Jest również bardzo nietrwała i w związku z tym po jednokrotnym użyciu należy ją wyrzucić.

Bawełna jest materiałem stosowanym w maseczkach wielokrotnego użytku. To zdecydowanie bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Jest też zdrowsze dla środowiska, ponieważ generuje mniej odpadów i w przyrodzie szybko ulega biodegradacji. Maseczki bawełniane to najlepszy wybór dla Ciebie i środowiska naturalnego.

Maseczki bawełniane należy prać regularnie w wysokich temperaturach. Z tego względu ważne jest, by materiał był dobry gatunkowo, a wykonanie dokładne, solidne i trwałe.

Maseczki bawełniane są hipoalergiczne, więc mogą być bez obaw używane przez osoby cierpiące na alergie. Co więcej, dla nich są szczególnie polecane, ponieważ chronią przed alergiami sezonowymi! Jeśli masz alergię np. na pyłki roślin, to noś maseczkę ochronną na świeżym powietrzu. Będzie zapobiegać przedostawaniu się alergenu do organizmu podczas oddychania.

Pamiętaj, że używanie maski ochronnej powinno być połączone ze stosowaniem innych metod profilaktycznych, takich jak częste i prawidłowe mycie rąk, używanie rękawiczek ochronnych, czy też odpowiednia dezynfekcja przedmiotów.

Maseczki bawełniane wielorazowe w Sklepie WORKER

Sklepie WORKER znajdziesz maseczki wielokrotnego użytku wykonane z najwyższej jakości bawełny. Zostały uszyte przy zachowaniu najwyższych standardów. Materiał jest odpowiedniej grubości, by stanowić skuteczny element Twoich działań profilaktycznych. Są lekkie i miękkie. Założysz je łatwo i szybko dzięki zastosowaniu wygodnych gumek. Oddycha się w nich niezwykle komfortowo. Możesz używać ich wszędzie i o każdej porze roku. Będą długo Ci służyć!

Znajdziesz u nas klasyczne maseczki białe. Jednak nie tylko! Posiadamy w ofercie piękne

kolorowe maseczki bawełniane. Wyróżnią Cię z tłumu i są bardzo dobrym pomysłem przy większej liczbie domowników. Jeśli każdy wybierze inny kolor, nie sposób będzie pomylić swojej maseczki z tą należącą do np. innego członka rodziny. Poza tym z takimi maseczkami każdy dzień będzie bardziej kolorowy!

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 17,00 zł

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI