bluzy chirurgiczne damskie

Bluzy chirurgiczne damskie, zarówno kolorowe, jak i białe, są przeznaczone dla kobiet, których codzienny zakres obowiązków wpisuje się w szeroko pojętą branżę medyczną. Tego rodzaju uniformy znajdują zastosowanie w szpitalach publicznych i prywatnych, przychodniach rejonowych, zakładach opieki medycznej, centrach dietetyki, gabinetach pediatrycznych, gabinetach fizjoterapeutycznych i wielu innych. Bluzy chirurgiczne damskie charakteryzują się wyjątkowo uniwersalnym zastosowaniem.

Aktywne filtry

Bluzy chirurgiczne damskie - materiały i kroje

Dlaczego warto postawić na kolorowe bluzy damskie medyczne? Na korzyść tego rozwiązania przemawia przede wszystkim ocieplenie wizerunku specjalisty i znaczne skrócenie z nim dystansu. To z kolei sprzyja procesowi diagnostyki i leczenia. Bluzy medyczne damskie bawełniane cechują się wysokim poziomem wykonania, wytrzymałym materiałem oraz optymalnym krojem. Większość pracowniczych mundurków ma podkreśloną talię, dzięki czemu kobieta czuje się w nich komfortowo. Tego typu elementy ubioru mogą występować w wielu różnych wariantach – ze stójką i bez, z odkrytymi napami i tymi zasłoniętymi plisą, z kołnierzykiem lub wycięciem w serek, z krótkim i długim rękawem. Wybór modeli bluz chirurgicznych damskich jest imponujący i pozwala dobrać taką tunikę, która będzie jak najlepiej odzwierciedlać Twoje potrzeby. Zastosowanie wytrzymałej tkaniny sprawia, że chirurgiczne bluzy dla kobiet prezentują się schludnie nawet po licznych praniach. Kolorowe mundurki pozwalają wyróżniać się na tle innych pracowników i placówek medycznych, budząc pozytywne skojarzenia w gronie pacjentów. Wysoki poziom funkcjonalności tego typu odzieży dla personelu również przemawia za jej zakupem. Obecność licznych i pojemnych kieszeni pozwala przechować telefon komórkowy, długopis, klucze do gabinetu, auta czy bloczek z receptami. Tunika medyczna cechuje się więc dużą praktycznością i wygodą użytkowania na co dzień.

Białe bluzy chirurgiczne damskie 

Dla tradycjonalistek, które lepiej czują się w białych bluzach medycznych, w tej kategorii również znajdzie się coś interesującego. Bluzy chirurgiczne damskie mogą być jednolite, za to podkreślone lamówką w kontrastowym kolorze. One również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród specjalistek z branży medycznej. Klasyczna biel zawsze się obroni, pasuje bowiem do spodni o różnej kolorystyce. Białe bluzy medyczne zapinane na napy stanowią standardowe i trudne do zastąpienia rozwiązanie przydatne na co dzień. Są łatwe do utrzymania w czystości głównie za sprawą solidnego materiału, z którego je uszyto. Prezentują się elegancko i stanowią symbol wysokiego poziomu higieny danej placówki.

Komfort termiczny, brak skrępowania ruchów, estetyczny wygląd – to główne czynniki, które przemawiają za wyborem bluzy medycznej damskiej jako niezbędnego elementu garderoby. Zapoznaj się z różnymi modelami produktów, aby wybrać ten, który najlepiej będzie wpisywać się w Twoje codzienne potrzeby. Gwarantujemy, że z tuniką (czy to kolorową, czy też białą) zawsze będziesz czuć się pewnie i wygodnie w swoim miejscu pracy.

Każdy pracownik ochrony zdrowia powinien mieć do swojej dyspozycji wygodną, estetyczną i schludną bluzę medyczną. Egzemplarze z długim rękawem sprawdzają się podczas pełnienia dyżurów w chłodniejsze miesiące roku. Z kolei te z krótkim rękawem będą optymalne na wakacyjne upały.

Jaką rolę powinna pełnić damska bluza chirurgiczna?

Bluzy chirurgiczne białe damskie stanowią absolutny must have personelu zatrudnionego w szpitalach, przychodniach, ośrodkach rehabilitacji, domach opieki, klinikach medycyny estetycznej i wszystkich miejscach związanych z sektorem ochrony zdrowia.

Bluzy chirurgiczne przeznaczone do codziennego użytkowania przez lekarki, pielęgniarki, fizjoterapeutki czy opiekunki charakteryzują się dużą wytrzymałością i nieskazitelnym wyglądem – nawet po wielu praniach. Właśnie dlatego są tak wysoko cenione przez kobiety zawodowo związane z medycyną czy branżą beauty lub innymi zawodami wymagającymi wyjątkowo dużej higieny w kontakcie z drugą stroną. Co ważne, bluzy medyczne białe damskie są też stosowane przez lekarki weterynarii. Wskazują na sterylną czystość i schludność pracownika.

Bluzy chirurgiczne damskie są też elementem identyfikacji wizualnej z danym miejscem pracy – zwłaszcza jeśli mają wyhaftowane logo, nazwę lub emblemat charakterystyczny dla danej placówki. W zależności od pory roku warto nosić bluzę z długim lub z krótkim rękawem – dla zapewnienia sobie optymalnego komfortu cieplnego.

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI