bluzy chirurgiczne damskie

Mundurki medyczne damskie, zarówno kolorowe, jak i białe, są przeznaczone dla kobiet, których codzienny zakres obowiązków wpisuje się w szeroko pojętą branżę medyczną. Tego rodzaju uniformy znajdują zastosowanie w szpitalach publicznych i prywatnych, przychodniach rejonowych, zakładach opieki medycznej, centrach dietetyki, gabinetach pediatrycznych, gabinetach fizjoterapeutycznych i wielu innych. Bluzy medyczne damskie charakteryzują się wyjątkowo uniwersalnym zastosowaniem.

Pokazano 1-12 z 418 pozycji

Dlaczego warto postawić na kolorowe bluzy damskie medyczne? Na korzyść tego rozwiązania przemawia przede wszystkim ocieplenie wizerunku specjalisty i znaczne skrócenie z nim dystansu. To z kolei sprzyja procesowi diagnostyki i leczenia. Bluzy medyczne damskie bawełniane cechują się wysokim poziomem wykonania, wytrzymałym materiałem oraz optymalnym krojem. Większość pracowniczych mundurków ma podkreśloną talię, dzięki czemu kobieta czuje się w nich komfortowo. Tego typu elementy ubioru mogą występować w wielu różnych wariantach – ze stójką i bez, z odkrytymi napami i tymi zasłoniętymi plisą, z kołnierzykiem lub wycięciem w serek, z krótkim i długim rękawem. Wybór modeli jest imponujący i pozwala dobrać taką tunikę, która będzie jak najlepiej odzwierciedlać Twoje potrzeby. Zastosowanie wytrzymałej tkaniny sprawia, że medyczne bluzy dla kobiet prezentują się schludnie nawet po licznych praniach. Kolorowe mundurki pozwalają wyróżniać się na tle innych pracowników i placówek medycznych, budząc pozytywne skojarzenia w gronie pacjentów. Wysoki poziom funkcjonalności tego typu odzieży dla personelu również przemawia za jej zakupem. Obecność licznych i pojemnych kieszeni pozwala przechować telefon komórkowy, długopis, klucze do gabinetu, auta czy bloczek z receptami. Tunika medyczna cechuje się więc dużą praktycznością i wygodą użytkowania na co dzień.

Dla tradycjonalistek, które lepiej czują się w białych bluzach medycznych, w tej kategorii również znajdzie się coś interesującego. Mundurki służbowe mogą być jednolite, za to podkreślone lamówką w kontrastowym kolorze. One również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród specjalistek z branży medycznej. Klasyczna biel zawsze się obroni, pasuje bowiem do spodni o różnej kolorystyce. Białe bluzy zapinane na napy stanowią standardowe i trudne do zastąpienia rozwiązanie przydatne na co dzień. Są łatwe do utrzymania w czystości głównie za sprawą solidnego materiału, z którego je uszyto. Prezentują się elegancko i stanowią symbol wysokiego poziomu higieny danej placówki.

Komfort termiczny, brak skrępowania ruchów, estetyczny wygląd – to główne czynniki, które przemawiają za wyborem bluzy medycznej damskiej jako niezbędnego elementu garderoby. Zapoznaj się z różnymi modelami produktów, aby wybrać ten, który najlepiej będzie wpisywać się w Twoje codzienne potrzeby. Gwarantujemy, że z tuniką (czy to kolorową, czy też białą) zawsze będziesz czuć się pewnie i wygodnie w swoim miejscu pracy.

Każdy pracownik ochrony zdrowia powinien mieć do swojej dyspozycji wygodną, estetyczną i schludną bluzę medyczną. Egzemplarze z długim rękawem sprawdzają się podczas pełnienia dyżurów w chłodniejsze miesiące roku. Z kolei te z krótkim rękawem będą optymalne na wakacyjne upały.

Jeśli chodzi o kwestię wizualną, stroje dla personelu wcale nie muszą być jednolite i kojarzyć się ze szpitalną sterylnością. Ciekawą alternatywą dla klasycznej bieli są kolorowe bluzy medyczne damskie. Są one coraz popularniejsze i cieszą się coraz lepszą opinią wśród kobiet zawodowo związanych z sektorem ochrony zdrowia. Spotkać je można zwłaszcza w prywatnych klinikach medycyny estetycznej, gabinetach fizjoterapeutycznych, przychodniach, ale też często w szpitalach (zwłaszcza na oddziałach pediatrycznych czy neonatologicznych). Bluzy medyczne damskie kolorowe to element służbowego uniformu, który należy nosić z higienicznego punktu widzenia. Jest też symbolem przynależności zawodowej, ułatwiającym odróżnienie, kto jest kim na oddziale. Jeśli zaś chodzi o kwestie wizerunkowe, to pod tym względem wygrywają mundurki pielęgniarskie kolorowe, które ocieplają odbiór żeńskiego personelu medycznego i ułatwiają komunikację z pacjentami. Zakup kolorowej bluzy jest odzwierciedleniem współczesnych trendów modowych, które nie omijają także szpitali.

Mając na sobie bluzę w kotki, kwiatuszki, fantazyjne zawijasy czy łapacze snów można łatwiej wejść w interakcję z chorym podopiecznym i przełamać pierwsze lody. Klasyczna biel stroju medycznego już dawno opatrzyła się wszystkim wokół, zarówno pracownikom, jak i pacjentom. Kolorowe bluzy dla pielęgniarek stanowią pozytywny element zaskoczenia i miłą odmianę. Nie wzbudzają też tak dużego strachu, jak gładkie odpowiedniki. Pomimo feerii barw prezentują się nie mniej profesjonalnie i elegancko. Są odpowiednie dla lekarek, pielęgniarek, fizjoterapeutek, techników radiologii, lekarek stomatologii i diagnostów. Bluzy medyczne damskie kolorowe są wyrazem przynależności do danej grupy zawodowej. Zdecydowanie ułatwiają identyfikację personelu – nawet pomimo tego, że nie są jednolicie białe. Placówka medyczna, której zależy na uatrakcyjnieniu, unowocześnieniu i ociepleniu wizerunku, zdecydowanie powinna zaopatrzyć swój personel w tego typu elementy służbowej odzieży.

Wśród zalet płynących z noszenia kolorowej bluzy na szpitalnym oddziale warto wymienić nie tylko skrócenie dystansu na linii pracownik – pacjent, lecz również zwiększenie poczucia tożsamości i przynależności danej osoby z personelu do swojego miejsca pracy. Poza tym kolorowe wzory na bluzach medycznych mają też, oprócz względów wizualnych, swój wymiar praktyczny. Zdecydowanie mniej widać na nich powstające w ciągu dnia zabrudzenia czy plamy.

Kolorowe bluzy medyczne dają większe poczucie atrakcyjności, swobody i radości personelowi. Wpływają też pozytywnie na komfort psychiczny pacjentów. Korzyści z ich noszenia są więc ogromne.

Bluzy medyczne białe damskie stanowią absolutny must have personelu zatrudnionego w szpitalach, przychodniach, ośrodkach rehabilitacji, domach opieki, klinikach medycyny estetycznej i wszystkich miejscach związanych z sektorem ochrony zdrowia.

Bluzy przeznaczone do codziennego użytkowania przez lekarki, pielęgniarki, fizjoterapeutki czy opiekunki charakteryzują się dużą wytrzymałością i nieskazitelnym wyglądem – nawet po wielu praniach. Właśnie dlatego są tak wysoko cenione przez kobiety zawodowo związane z medycyną czy branżą beauty lub innymi zawodami wymagającymi wyjątkowo dużej higieny w kontakcie z drugą stroną. Co ważne, bluzy medyczne białe damskie są też stosowane przez lekarki weterynarii. Wskazują na sterylną czystość i schludność pracownika.

Bluzy medyczne są też elementem identyfikacji wizualnej z danym miejscem pracy – zwłaszcza jeśli mają wyhaftowane logo, nazwę lub emblemat charakterystyczny dla danej placówki. W zależności od pory roku warto nosić bluzę z długim lub z krótkim rękawem – dla zapewnienia sobie optymalnego komfortu cieplnego.

Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI