Bluzy chirurgiczne, scrubs damski 100% bawelna

Odzież robocza znacznie różni się od siebie w zależności od branży. W przypadku pracowników ochrony zdrowia odpowiednia odzież medyczna jest nie tyle przydatna, co wręcz konieczna!

Bluzy chirurgiczne bawełniane są użytkowane w często dość trudnych warunkach przez cały dzień. Nie może krępować ruchów, musi zapewniać komfort termiczny oraz odprowadzanie ciepła i wilgoci na zewnątrz. Higiena jest w tym wypadku ogromnie ważna. Dlatego bluzy chirurgiczne bawełniane muszą być niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz częste pranie bez utraty swoich właściwości.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Bluzy chirurgiczne damskie bawełniane w Sklepie WORKER

Nowoczesne metody produkcji pozwalają na stworzenie odzieży medycznej bardzo wysokiej jakości. Tylko nieliczne firmy szwalnicze są w stanie spełnić najwyższe standardy konieczne w przypadku tego typu ubioru. Jednak jesteś we właściwym miejscu! W sklepie WORKER znajdziesz najlepsze gatunkowo bluzy chirurgiczne damskie z bawełny.

W ofercie Sklepu WORKER znajdziesz starannie wyselekcjonowane bluzy medyczne bawełniane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu pracowników ochrony zdrowia, które sprawia, że potrafimy wybrać najlepsze materiały. Znamy również specyficzne potrzeby i wyzwania naszych klientów. Zawsze staramy się jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. Zdajemy sobie także sprawę z odpowiedzialności, która wiąże się z powierzonym nam zaufaniem.

Damskie bluzy medyczne bawełniane dla lekarek i pielęgniarek 

Jeśli interesują Cię bluzy medyczne damskie bawełniane, to u nas znajdziesz modele, które posiadają 100% procent bawełny. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również np. skład 50:50 bawełny oraz poliestru. Wiele naszych bluz posiada praktyczne kieszenie. Ogromną popularnością cieszą się też wszelkie modele typu scrubs.

Wiemy, że oprócz walorów użytkowych, ważne są również te estetyczne. Dlatego nasze bluzy wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością. W Sklepie WORKER znajdziesz modele kolorowe i we wzory. W celu zagwarantowania odpowiedniego dopasowania do sylwetki, nasze bluzy posiadają zaszewki. Sprawdź naszą ofertę, a z pewnością nie opuścisz naszej strony z pustymi rękami!

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI