chirurgiczne nogawki zwężane-CYGARETKI

Każda placówka o charakterze medycznym, laboratoryjnym i kosmetycznym zatrudnia personel, od którego wymaga się odpowiedniego ubioru na stanowisku pracy. Idealnym rozwiązaniem są spodnie medyczne damskie rurki, które prezentują się estetycznie, minimalistycznie i pasują do pozostałych elementów odzieży służbowej – tuniki, fartucha czy obuwia medycznego.

Spodnie medyczne damskie rurki – rozwiązanie na każdy dyżur

Spodnie medyczne zwężane o fasonie cygaretek są dobrym wyborem dla kobiet, które swoje życie zawodowe związały z sektorem medycyny. Osoby pełniące rolę lekarzy, lekarzy weterynarii, stomatologów, kosmetologów, fizjoterapeutów i radiologów potrzebują praktycznych, wygodnych, w niczym nieograniczających ruchów spodni do chodzenia na co dzień w miejscu pracy. Wszystkie te potrzeby i oczekiwania spełniają spodnie medyczne rurki, które cechuje wysoka jakość wykonania, komfortowy fason oraz estetyczny wygląd. Materiał w połowie składa się z bawełny, a w połowie z poliestru. Dzięki temu łatwo usunąć z niego nawet trudne plamy, związane z kontaktem z płynami ustrojowymi pacjenta czy z lekami. Producent pomyślał także o komforcie psychicznym damskiej części personelu i zadbał o to, aby fason ładnie podkreślał kobiecą figurę. Zwężane nogawki harmonizują sylwetkę i dobrze się prezentują z wsuwanym obuwiem medycznym. Są też praktyczne, uniwersalne i bardzo trwałe. Wyglądają schludnie nawet po wielu cyklach prania. Długość do kostki, dwie kieszenie z przodu, gumka z troczkami w pasie – to kolejne elementy określające ich fason. Spodnie medyczne zwężane występują w szerokiej gamie rozmiarów (od XS do 4XL) – po to, aby można było idealnie dopasować ich wielkość do własnych obwodów i czuć się komfortowo podczas wykonywania rutynowych czynności w miejscu pracy.

Spodnie medyczne rurki – białe i kolorowe

Każda kobieta, która pracuje w szpitalu, laboratorium, na oddziale radiologii, pediatrii czy chirurgii, jest położną, lekarzem weterynarii, lekarzem stomatologii czy kosmetologiem musi zaopatrzyć się w przynajmniej kilka solidnych i estetycznie wykonanych par spodni. Będą one niezastąpione w okresie jesienno-zimowym, gdy temperatury na zewnątrz robią się coraz niższe. Będą też zapewniały komfort podczas cieplejszych miesięcy roku. Pasują do bluzek, bluz medycznych, tunik czy fartucha. Obecnie coraz częściej personel zatrudniony w branży medycznej odchodzi od koloru białego, a przynajmniej jego całkowitej dominacji w stroju. Oddziały szpitalne, kliniki medycyny estetycznej, kliniki stomatologiczne i weterynaryjne stają się – dzięki temu – przyjemnie kolorowe i milsze w odbiorze przez pacjentów. Kolorowa odzież medyczna dobrze oddziałuje zwłaszcza na najmłodszych pacjentów, którzy kontakt ze sterylną bielą często przyjmują ze strachem. Producent, aby zwiększyć żywotność spodni, uszył je z materiału, który ma w składzie bawełnę (50%) oraz poliester (50%). Taka mieszanka zapewnia ich doskonałą eksploatację oraz dobre znoszenie kolejnych prań.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI