bluzy chirurgiczne męskie

Bluzy chirurgiczne mają za zadanie zapewniać bezpieczeństwo i wygodę na co dzień. Ponieważ w ochronie zdrowia nie jest to proste, są to części garderoby wykonywane z najlepszych gatunkowo materiałów. Pracujesz na co dzień w stresie? Z Bluzami chirurgicznymi męskimi ze Sklepu WORKER masz o jedno zmartwienie mniej. Dlaczego? Ponieważ komfort będzie Ci towarzyszył nawet w najtrudniejszych warunkach!

Aktywne filtry

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Bluzy męskie chirurgiczne w Sklepie WORKER – jakość, którą odczujesz na własnej skórze!

Wysoka jakość i trwałość w przypadku bluzy męskiej chirurgicznej to konieczność! Bardzo dobrze o tym wiemy, ponieważ od lat zaopatrujemy personel medyczny od stóp do głów. Dlatego widząc na naszej stronie dany model odzieży, możesz być pewny, że nie znalazł się tam przypadkowo, lecz został wybrany w sposób przemyślany.

W Sklepie WORKER znajdziesz bluzy chirurgiczne męskie typu scrubs (wkładane przez głowę) wyprodukowane w 100% z bawełny. Z nimi Twoja skóra może oddychać, a Ty odetchnąć z ulgą! Są lekko dopasowane do sylwetki i posiadają praktyczne kieszenie na drobiazgi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych. Tych klasycznych i bardziej nowoczesnych i nasyconych. Natomiast różne rozmiary gwarantują, że znajdziesz u nas bluzę na swoją miarę!

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI