bluzy chirurgiczne we wzorki

Pracujesz w przychodni, szpitalu, klinice medycyny estetycznej lub salonie urody? W każdym z tych miejsc sprawdzi się kolorowa bluza medyczna w przyjemne dla oka wzory. Zobacz, jak wiele korzyści wiąże się z jej codziennym użytkowaniem.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 43 pozycji

Bluzy medyczne damskie we wzorki to codzienny strój przedstawicielek świata medycznego – lekarek, pielęgniarek, fizjoterapeutek, specjalistek do spraw diagnostyki, lekarek stomatologii czy weterynarii. Tego typu element odzieży służbowej pozwala skrócić dystans, który jest typowy przy pierwszych kontaktach pomiędzy lekarzem a pacjentem. Dla pediatrii, chirurgii dziecięcej, stomatologii dziecięcej czy neonatologii takie rozwiązania bywają bardzo przydatne. Są dobrze oceniane zarówno przez małych pacjentów, jak i ich rodziców. Kojarzą się przyjemniej niż biały kitel. Nie wzbudzają złych skojarzeń, strachu i obaw przed badaniami czy zabiegami. Bluzy damskie we wzorki, kolorowe bluzy medyczne są wykonane z wytrzymałych i dobrych jakościowo tkanin – po to, aby jak najdłużej służyły swoim właścicielkom. Są bardzo mocno eksploatowane, dlatego muszą dobrze znosić kolejne cykle prania, nie żółknąć i nie mechacić się. Wszystkie te kryteria spełnia nasza odzież medyczna.

Bluzy we wzorki medyczne znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach – począwszy od szpitali publicznych i prywatnych, poprzez rejonowe przychodnie, gabinety lekarzy pediatrii, oddziały dziecięcej chirurgii urazowej, oddziały kardiologiczne przeznaczone dla najmłodszych, ale też prywatne gabinety stomatologiczne czy przychodnie weterynaryjne. Liczba miejsc, w których można spotkać kolorowe, estetyczne i pogodne bluzy dla personelu medycznego, jest duża.

Urozmaicenie wzorów i kolorów - bluzy medyczne damskie we wzorki

Jeśli chodzi o bluzy medyczne damskie we wzorki, wzory są bardzo urozmaicone. W mocno zhierarchizowanej i sformalizowanej strukturze masz wreszcie miejsce na indywidualizm i wyrażenie swojej osobowości. Możesz wybierać między innymi spośród motywów takich jak kwiaty, liście, bajkowe postaci, zwierzęta czy motywy geometryczne. Starannie odzwierciedlone wzory i intensywne kolory przyciągają uwagę i zachęcają do kontaktu z Tobą. Są Twoją cechą rozpoznawczą. Bluzy damskie kolorowe są doskonale skrojone, dlatego też nie ograniczają w żadnym stopniu ruchów. Są zapinane na napy, które przyspieszają proces zakładania i ściągania bluzy. Wystarczy założyć pod nią prostą koszulkę z krótkim rękawem, aby czuć się wygodnie i pewnie w każdej sytuacji, jaka spotka Cię w pracy z pacjentami.

Kolorowe bluzy medyczne są mocną konkurencją dla białych, tradycyjnych odpowiedników, które wywołują niechęć i strach u wielu podopiecznych, zwłaszcza tych najmłodszych. Pozwalają w zupełnie inny sposób spojrzeć na kobiety pracujące w ochronie zdrowia. Pacjenci zasypiający na stole operacyjnym, mogący wpatrywać się w kojące i łagodne motywy, stają się spokojniejsi i bardziej zrelaksowani. Z kolei kobiety wykonujące swoje obowiązki zawodowe mogą wyrazić swoje preferencje i dodać sobie wyrazistości. Wielobarwne, wzorzyste bluzy dla kobiet pozwalają im cieszyć się komfortem oraz nienagannym wyglądem przez cały dzień.

Bluzy kosmetyczne damskie to szczególny rodzaj odzieży roboczej, niezbędny wśród specjalistek z branży medycznej, farmaceutycznej oraz sektora beauty. Specyfika pracy z pacjentami wymaga zachowania odpowiedniego stroju, który podkreśla profesjonalizm i wzbudza zaufanie drugiej strony. Bluzy kosmetyczne pozwalają w sposób komfortowy i szybki wykonywać szereg zabiegów.

Bluzy kosmetyczne – element stroju każdego kosmetologa, chirurga czy dermatologa

Każdy pacjent, który choć raz w swoim życiu znalazł się w gabinecie medycyny estetycznej, u dermatologa czy w profesjonalnym salonie urody doskonale wie, jaki strój jest praktykowany w tego typu miejscach. Specjalistki muszą zadbać o czystość i schludność stroju, a także o własną wygodę. Swoją pracę wykonują przez wiele godzin, a wiele działań wymaga mnóstwa precyzji, dlatego komfortowy strój jest tak ważny. Bluzy kosmetyczne damskie mogą być także uznawane za elementy budujące wizerunek profesjonalistki. Dzięki nim przedstawicielkę branży medycznej możesz od razu odróżnić od pozostałych osób znajdujących się w pomieszczeniu. Z każdym rokiem rozpowszechnia się moda na kolorową odzież medyczną. Jest ona ciepło przyjęta, zarówno przez pacjentów, jak również same zainteresowane. Coraz więcej specjalistek sięga po kolorowe bluzy kosmetyczne damskie, które urozmaicają codzienny ubiór i skracają dystans. Są estetyczne, pomysłowo wykonane i – co ważne – wygodne w użytkowaniu. Z długim i krótkim rękawem, wycięciem okrągłym i w serek, wiązane z boku, ale też zapinane na napy – wariacji na temat bluz jest całe mnóstwo. Dzięki temu łatwiej dopasujesz je do indywidualnych preferencji i codziennych potrzeb. Różne odcienie niebieskiego, począwszy od subtelnego błękitu, poprzez mocny turkus, a skończywszy na klasycznym granacie, jak również intensywna fuksja, orzeźwiająca mięta czy spokojna szarość – to Ty wybierasz, w którym kolorze zaprezentujesz się pacjentom i współpracownikom. Dopasuj go do własnego stylu, upodobań i typu urody. W końcu najważniejsze jest to, abyś czuła się dobrze sama ze sobą.

Kolorowe bluzy kosmetyczne damskie – miła odmiana od nudnej bieli

Sterylnie biała odzież medyczna bywa źródłem lęków i strachów wielu pacjentów. Wszystko przez wyjątkowo silne skojarzenia, związane z poprzednimi zabiegami czy pobytami w szpitalu. Pora zerwać z odzieżową sztampą, typową dla sektora medycznego. Patrząc na zachodnie placówki medyczne można łatwo dojść do wniosku, że kolorowe elementy garderoby wcale nie umniejszają specjalistom ani nie wpływają negatywnie na odbiór przez pacjentów – wręcz przeciwnie, pokazują zdrowy dystans i ocieplają wizerunek. Bywają też pomocne w zmniejszeniu stresu przed zabiegami u podopiecznych. Nie wywołują bowiem prostych skojarzeń z procedurami i ewentualnym bólem. Poza tym są o wiele bardziej twarzowe i ciekawsze niż standardowe białe bluzy kosmetyczne bądź medyczne. Świetnie pasują do spodni typu joggery czy cygaretki. Serdecznie zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie internetowym!

Kolorowe bluzy chirurgiczne i kolorowe bluzy medyczne - przyjazna atmosfera w pracy

Jeśli chodzi o kwestię wizualną, stroje dla personelu wcale nie muszą być jednolite i kojarzyć się ze szpitalną sterylnością. Ciekawą alternatywą dla klasycznej bieli są kolorowe bluzy medyczne damskie. Są one coraz popularniejsze i cieszą się coraz lepszą opinią wśród kobiet zawodowo związanych z sektorem ochrony zdrowia. Spotkać je można zwłaszcza w prywatnych klinikach medycyny estetycznej, gabinetach fizjoterapeutycznych, przychodniach, ale też często w szpitalach (zwłaszcza na oddziałach pediatrycznych czy neonatologicznych). Bluzy medyczne damskie kolorowe to element służbowego uniformu, który należy nosić z higienicznego punktu widzenia. Jest też symbolem przynależności zawodowej, ułatwiającym odróżnienie, kto jest kim na oddziale. Jeśli zaś chodzi o kwestie wizerunkowe, to pod tym względem wygrywają mundurki pielęgniarskie kolorowe, które ocieplają odbiór żeńskiego personelu medycznego i ułatwiają komunikację z pacjentami. Zakup kolorowej bluzy medycznej jest odzwierciedleniem współczesnych trendów modowych, które nie omijają także szpitali.

Mając na sobie bluzę w kotki, kwiatuszki, fantazyjne zawijasy czy łapacze snów można łatwiej wejść w interakcję z chorym podopiecznym i przełamać pierwsze lody. Klasyczna biel stroju medycznego już dawno opatrzyła się wszystkim wokół, zarówno pracownikom, jak i pacjentom. Kolorowe bluzy dla pielęgniarek stanowią pozytywny element zaskoczenia i miłą odmianę. Nie wzbudzają też tak dużego strachu, jak gładkie odpowiedniki. Pomimo feerii barw prezentują się nie mniej profesjonalnie i elegancko. Są odpowiednie dla lekarek, pielęgniarek, fizjoterapeutek, techników radiologii, lekarek stomatologii i diagnostów. Bluzy medyczne damskie kolorowe są wyrazem przynależności do danej grupy zawodowej. Zdecydowanie ułatwiają identyfikację personelu – nawet pomimo tego, że nie są jednolicie białe. Placówka medyczna, której zależy na uatrakcyjnieniu, unowocześnieniu i ociepleniu wizerunku, zdecydowanie powinna zaopatrzyć swój personel w tego typu elementy służbowej odzieży.

Wśród zalet płynących z noszenia kolorowej bluzy chirurgicznej na szpitalnym oddziale warto wymienić nie tylko skrócenie dystansu na linii pracownik – pacjent, lecz również zwiększenie poczucia tożsamości i przynależności danej osoby z personelu do swojego miejsca pracy. Poza tym kolorowe wzory na bluzach medycznych mają też, oprócz względów wizualnych, swój wymiar praktyczny. Zdecydowanie mniej widać na nich powstające w ciągu dnia zabrudzenia czy plamy.

Kolorowe bluzy medyczne dają większe poczucie atrakcyjności, swobody i radości personelowi. Wpływają też pozytywnie na komfort psychiczny pacjentów. Korzyści z ich noszenia są więc ogromne.

Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI