bluzy chirurgiczne we wzorki

Pracujesz w przychodni, szpitalu, klinice medycyny estetycznej lub salonie urody? W każdym z tych miejsc sprawdzi się kolorowa bluza medyczna w przyjemne dla oka wzory. Zobacz, jak wiele korzyści wiąże się z jej codziennym użytkowaniem.

Pokazano 1-12 z 309 pozycji

Bluzy medyczne damskie we wzorki to codzienny strój przedstawicielek świata medycznego – lekarek, pielęgniarek, fizjoterapeutek, specjalistek do spraw diagnostyki, lekarek stomatologii czy weterynarii. Tego typu element odzieży służbowej pozwala skrócić dystans, który jest typowy przy pierwszych kontaktach pomiędzy lekarzem a pacjentem. Dla pediatrii, chirurgii dziecięcej, stomatologii dziecięcej czy neonatologii takie rozwiązania bywają bardzo przydatne. Są dobrze oceniane zarówno przez małych pacjentów, jak i ich rodziców. Kojarzą się przyjemniej niż biały kitel. Nie wzbudzają złych skojarzeń, strachu i obaw przed badaniami czy zabiegami. Bluzy we wzorki medyczne są wykonane z wytrzymałych i dobrych jakościowo tkanin – po to, aby jak najdłużej służyły swoim właścicielkom. Są bardzo mocno eksploatowane, dlatego muszą dobrze znosić kolejne cykle prania, nie żółknąć i nie mechacić się. Wszystkie te kryteria spełnia nasza odzież medyczna.

Bluzy we wzorki medyczne znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach – począwszy od szpitali publicznych i prywatnych, poprzez rejonowe przychodnie, gabinety lekarzy pediatrii, oddziały dziecięcej chirurgii urazowej, oddziały kardiologiczne przeznaczone dla najmłodszych, ale też prywatne gabinety stomatologiczne czy przychodnie weterynaryjne. Liczba miejsc, w których można spotkać kolorowe, estetyczne i pogodne bluzy dla personelu medycznego, jest duża.

Jeśli chodzi o bluzy medyczne damskie, wzory są bardzo urozmaicone. W mocno zhierarchizowanej i sformalizowanej strukturze masz wreszcie miejsce na indywidualizm i wyrażenie swojej osobowości. Możesz wybierać między innymi spośród motywów takich jak kwiaty, liście, bajkowe postaci, zwierzęta czy motywy geometryczne. Starannie odzwierciedlone wzory i intensywne kolory przyciągają uwagę i zachęcają do kontaktu z Tobą. Są Twoją cechą rozpoznawczą. Bluzy damskie są doskonale skrojone, dlatego też nie ograniczają w żadnym stopniu ruchów. Są zapinane na napy, które przyspieszają proces zakładania i ściągania bluzy. Wystarczy założyć pod nią prostą koszulkę z krótkim rękawem, aby czuć się wygodnie i pewnie w każdej sytuacji, jaka spotka Cię w pracy z pacjentami.

Kolorowe bluzy medyczne są mocną konkurencją dla białych, tradycyjnych odpowiedników, które wywołują niechęć i strach u wielu podopiecznych, zwłaszcza tych najmłodszych. Pozwalają w zupełnie inny sposób spojrzeć na kobiety pracujące w ochronie zdrowia. Pacjenci zasypiający na stole operacyjnym, mogący wpatrywać się w kojące i łagodne motywy, stają się spokojniejsi i bardziej zrelaksowani. Z kolei kobiety wykonujące swoje obowiązki zawodowe mogą wyrazić swoje preferencje i dodać sobie wyrazistości. Wielobarwne, wzorzyste bluzy dla kobiet pozwalają im cieszyć się komfortem oraz nienagannym wyglądem przez cały dzień.

Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI