bluzy kucharskie

Wizyta w lokalu gastronomicznym już od dawna jest postrzegana jako doświadczenie nie tylko kulinarne, ale też estetyczne. Efektowna prezentacja dania i wysmakowany wystrój lokalu są bardzo ważne. Jednak klienci równie często zwracają uwagę na wygląd kelnerów i kucharzy. Personel staje się wizytówką lokalu. Odpowiedni wygląd odzwierciedla standardu lub potwierdzeniem prestiżu danego miejsca.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Niezbędna jest odzież, która charakteryzuje się ładnym i schludnym wyglądem, przy jednoczesnym uwzględnieniu bezpieczeństwa i wygody użytkownika oraz aktualnych wymogów BHP. Jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą częścią stroju każdego szefa kuchni jest bluza kucharska.

Jaka powinna być dobra bluza kucharska?

Bluza kucharska należy z pewnością do podstawowego ubioru kucharza. Warunki panujące w kuchni są szczególne i nie należą do najłatwiejszych: wysokie temperatury, ryzyko poparzenia i zaplamienia to codzienność. W związku z tym dobra bluza kucharska musi posiadać pewne specyficzne cechy, czyli:

  • stanowić ochronę przed poparzeniami,
  • być plamoodporna i łatwa do utrzymania w czystości,
  • nie krępować ruchów, ale jednocześnie być dobrze dopasowana do sylwetki,
  • być przewiewna i dobrze odprowadzać wilgoć,
  • być wykonana z wysokiej jakości materiałów,
  • prezentować się elegancko i profesjonalnie,
  • mieć podwyższoną odporność na zniszczenia,
  • być łatwa do prasowania.

Powyższe cechy są niezwykle ważne w tak wymagającej branży, jaką jest gastronomia. Bluzy kucharskie najczęściej składają się z bawełny i poliestru. Są to materiały nowej generacji. Zapewniają wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Najlepsze bluzy kucharskie? Wybierz Sklep WORKER!

Mamy ogromne doświadczenie w zakresie odzieży gastronomicznej i medycznej. Dzięki temu dokładnie wiemy, czego potrzebujesz. Odpowiadamy na potrzeby i wymagania naszych klientów. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i technologie. Pozostajemy na bieżąco z regulacjami odnoszących się do wymogów stawianych tego typu odzieży specjalistycznej. Świetny kontakt z klientami i świadomość spełniania ich oczekiwań daje nam najlepszą motywację do dalszego doskonalenia i jeszcze lepszej pracy i podejmowania kolejnych wyzwań.

Dlatego nas znajdziesz odzież i obuwie kucharskie najwyższej klasy. Mamy zarówno bluzy kucharskie męskie, jak i bluzy kucharskie damskie. Zarówno na długi, jak i krótki rękaw. Zapinane mogą być na guziki lub na napy. Z kieszeniami lub bez. Klasycznym kolorem w tym przypadku pozostaje biel, jednak znajdziesz u nas również np. niezwykle praktyczne czarne modele.

Bardzo ważna jest tutaj również obecność stójki oraz skład materiału. W sklepie WORKER znajdziesz bluzy kucharskie wykonane z pierwszorzędnej bawełny oraz poliestru. Połączenie tych materiałów jest najoptymalniejsze i niezwykle wygodne, a przy tym zapewnia najwyższy stopień ochrony.

Nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Twoje zadowolenie i satysfakcja są dla nas najważniejsze. Sprawdź naszą ofertę bluz kucharskich. Mamy to, czego potrzebujesz!

Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI