bluzy / żakiety/ tuniki

Mundurki medyczne damskie, zarówno kolorowe, jak i białe, są przeznaczone dla kobiet, których codzienny zakres obowiązków wpisuje się w szeroko pojętą branżę medyczną. Tego rodzaju uniformy znajdują zastosowanie w szpitalach publicznych i prywatnych, przychodniach rejonowych, zakładach opieki medycznej, centrach dietetyki, gabinetach pediatrycznych, gabinetach fizjoterapeutycznych i wielu innych. Bluzy medyczne damskie charakteryzują się wyjątkowo uniwersalnym zastosowaniem.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Dlaczego warto postawić na kolorowe bluzy damskie medyczne? Na korzyść tego rozwiązania przemawia przede wszystkim ocieplenie wizerunku specjalisty i znaczne skrócenie z nim dystansu. To z kolei sprzyja procesowi diagnostyki i leczenia. Bluzy medyczne damskie bawełniane cechują się wysokim poziomem wykonania, wytrzymałym materiałem oraz optymalnym krojem. Większość pracowniczych mundurków ma podkreśloną talię, dzięki czemu kobieta czuje się w nich komfortowo. Tego typu elementy ubioru mogą występować w wielu różnych wariantach – ze stójką i bez, z odkrytymi napami i tymi zasłoniętymi plisą, z kołnierzykiem lub wycięciem w serek, z krótkim i długim rękawem. Wybór modeli jest imponujący i pozwala dobrać taką tunikę, która będzie jak najlepiej odzwierciedlać Twoje potrzeby. Zastosowanie wytrzymałej tkaniny sprawia, że medyczne bluzy dla kobiet prezentują się schludnie nawet po licznych praniach. Kolorowe mundurki pozwalają wyróżniać się na tle innych pracowników i placówek medycznych, budząc pozytywne skojarzenia w gronie pacjentów. Wysoki poziom funkcjonalności tego typu odzieży dla personelu również przemawia za jej zakupem. Obecność licznych i pojemnych kieszeni pozwala przechować telefon komórkowy, długopis, klucze do gabinetu, auta czy bloczek z receptami. Tunika medyczna cechuje się więc dużą praktycznością i wygodą użytkowania na co dzień.

Dla tradycjonalistek, które lepiej czują się w białych bluzach medycznych, w tej kategorii również znajdzie się coś interesującego. Mundurki służbowe mogą być jednolite, za to podkreślone lamówką w kontrastowym kolorze. One również cieszą się dużym zainteresowaniem wśród specjalistek z branży medycznej. Klasyczna biel zawsze się obroni, pasuje bowiem do spodni o różnej kolorystyce. Białe bluzy zapinane na napy stanowią standardowe i trudne do zastąpienia rozwiązanie przydatne na co dzień. Są łatwe do utrzymania w czystości głównie za sprawą solidnego materiału, z którego je uszyto. Prezentują się elegancko i stanowią symbol wysokiego poziomu higieny danej placówki.

Komfort termiczny, brak skrępowania ruchów, estetyczny wygląd – to główne czynniki, które przemawiają za wyborem bluzy medycznej damskiej jako niezbędnego elementu garderoby. Zapoznaj się z różnymi modelami produktów, aby wybrać ten, który najlepiej będzie wpisywać się w Twoje codzienne potrzeby. Gwarantujemy, że z tuniką (czy to kolorową, czy też białą) zawsze będziesz czuć się pewnie i wygodnie w swoim miejscu pracy.

Slide background
HAFTOWANIE
ODZIEŻ
Slide background
ZOSTAŃ
DYSTRYBUTOREM
Slide background
SZYJEMY
DLA PRZYCHODNI